.

природни blue sapphire гем pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан Среќа детелина жените gril партија накит

природни blue sapphire гем pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан Среќа детелина

4224.00
DEN 3548.00 -16 %

Износ
Това е достапна


природни blue sapphire гем pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан Среќа детелина жените gril партија накит
Природни бои скапоцен камен се различни, сите ние сме вештачка мозаик, па вистинските природни турмалин pendant боја аранжман и сликата не е сосема идентични,Ние се случајни пратката. Се надевам дека ќе можат да го разберат нас добро,ви благодарам!
Ве молиме имајте во предвид :
(1) $88 е цената на еден Pendant.
Главната скапоцен камен : природни сафир , камен Големина : 3p4*4mm,
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ние ќе ви даде 925 сребрен ѓердан како подарок за да одговара на pendant.
Постојат 40cm и 45см на должината, ве молиме да ни кажете кои должина ви се допаѓа.
Инаку ние ќе default за да ја испратите 45см должина.
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди

Повеќе информации

Гем Боја:
Сина
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Растенијата
Сертификат Број:
SC
Бренд Име:
URORU
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
Certificate Type:
CNAS
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Главниот Камен:
Sapphire
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
dzj3151
боја:
Сина
Главната Скапоцен Камен:
Природни Sapphire
Метал Тип:
925 Sterling silver
Страна Камен:
цирконот