.

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер за Clevo M67 M670 M673 M675 M677 M67SRU M740 M741 M745D M746 M748 M74X M76 M760

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер за Clevo M67 M670 M673 M675 M677 M67SRU M740 M741 M745D M746 M748

DEN 623.52

Износ
Това е достапна

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер за Clevo M67 M670 M673 M675 M677 M67 SRU M740 M741 M745 D M746 M748 M74 X M76 M760
Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Clevo Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : DC 19 V Излез Тековната : 4.74 Слики : Функција : со Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер(без кабелот за напојување) Забелешка : Ако ви треба кабелот за напојување pls дозволете ми да знам пред цел За кабелот за напојување со НАС/ЕУ ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc

Повеќе информации

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
m67
Излезна Струја:
4.74 На
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите