.

за мото CNC Амортизерите Волан StabilizerLinear Обратна Безбедност Контрола во Текот на планината 07 јамаха мт 09 mt09 харли 883 diy комплет z1000

за мото CNC Амортизерите Волан StabilizerLinear Обратна Безбедност Контрола во Текот на планината 07 јамаха

2298.24
DEN 1724.00 -25 %

Износ
Това е достапна


Функција :
Резервни Жив прилагодливи волан амортизерите
Специјално дизајниран за спорт или road трки велосипеди
Прецизност ЦПУ машински палка алуминиум со тешко елоксирани финиш
255mm(10) во должина
Позиција на Велосипед : врвот монт
Го издржат било која јава состојба,квалитет и безбедност загарантирана
Намалување rider замор и да ги елиминираат headshake,подобрување на време за круг
Инструкции : не се вклучени
Достапни бои : Црна,Црвена,Сина,Златна
Fitment : ве Молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред да ја купите
Универзална одговара за повеќето мотоцикли/улица велосипеди
мотоцикл Универзалната За Kawasaki Z-250 Z800 Z1000 За BMW R1200 GS 2004-2012 За KTM 690 Војводата Р 2014-2015
За Хонда VFR 750 800 VTR1000 F CBF1000 VF750 S SABRE
.. Пакет Вклучува : 1pcs волан амортизерите
Answer : ___________________________ Note :
Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена.
Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање .

Повеќе информации

боја:
црна, Златна, Сребрена, Црвена, Сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Suzuki,Aprilia,Хонда,Триумф
Име На Модел:
РА-SD-001
Објектот Висина:
0cm
Бренд Име:
ZRIHE
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
5.4cm
Објектот Должина:
21.9cm
Објектот Боја:
Сребро.
боја:
црно/сино/red/златниот/сребрена/црна&златниот/сребрена&златна
Fitment:
За Kawasaki Z-250 Z800 Z1000
Функција:
мотоцикл волан амортизерите