.

6 бои Upick--6 Компјутери DIY Свадба букет Невестата Деверуша Букет Симулација Свила Hydrangea Цвеќиња Свадба Партија Дома Декор

6 бои Upick--6 Компјутери DIY Свадба букет Невестата Деверуша Букет Симулација Свила Hydrangea Цвеќиња Свадба

650.40
DEN 592.00 -9 %

Износ
Това е достапна

Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл. материјали : ткаенина & пластични Вкупна должина : Околу 30cm, дијаметар на цвет 16cm ЗАБЕЛЕШКА 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред цел. 2. Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење. 3、Вазна не вклучуваат

Повеќе информации

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Hydrangea
Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Букет
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Материјали:
ткаенина & пластика
цвет дијаметар:
околу 16CM
Матични:
околу 14cm
боја:
6 бои Upick
вкупна должина:
Околу 30cm
лист:
2 парчиња
Тип:
Свила Цвет