.

[LFMB]Автоматско Тока Најлон Појас Машки Војска Тактички Појас Mens Воена Половината Платно Ремени Cummerbunds Висок Квалитет Рака Влакна

[LFMB]Автоматско Тока Најлон Појас Машки Војска Тактички Појас Mens Воена Половината Платно Ремени Cummerbunds

905.76
DEN 543.00 -40 %

Износ
Това е достапна


Материјал : Платно
Појас ширина : 3.8 cm Копчето боја : 6 бои, ве Молиме изберете соодветна големина, појас може да биде изменета според половината. Превозот : e-пакет или Кина Авиокомпании Пост
бесплатно
- ние сме слободни да кина пост воздух mail и пакет по плаќање ние веднаш ќе ви даде пратката.
повратни информации
почитувани клиенти, ние го цениме вашиот вид соработка со нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
ве молиме испратете ни e-mail или да ни се јавите пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе ги реши сите проблеми на задоволителен начин.
вашата позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. ние се надеваме дека можеме да градиме долгорочни односи со вас, ви благодарам.
политика на враќање
ако не сте задоволни со објектот, ве молиме ни e-mail за наплата или враќање во недела. сите предмети мора да бидат вратени во првобитна состојба и купувачот е одговорен за враќање поштарина.
контактирајте со нас
- ако имате било какви прашања во врска со бесплатно и квалитет, pls не двоумете се да ни испратите е-маил. ние ќе се реши за вас во рок од 24 часа.
answer : ___________________________ note : нашата цената не вклучува било данок или оддалечените области. pls ни даде вашата e-mail адреса на редот во случај на било јасно. - ви благодарам.

Повеќе информации

Појас Должина:
110cm 32to34 инчен, 115cm 34to36 инчен, 120cm 36to38 инчен, 125cm 38to40 инчен
Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
3.8 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Појаси Материјал:
Плетени,Платно
Тока Должина:
5cm
Број На Модел На:
ZZ002
Бренд Име:
LFMB
Тока Ширина:
4cm
Оригиналната продукција:
кина
Продажбата на моделот:
фабриката за директна продажба
Пакување:
фланелен боксери торба
Дали постои подарок:
мал подарок