.

2017 Мини Патува Жена Керамички Преносни Керамички Влакна Straightener за Жените Убавината Подарок

2017 Мини Патува Жена Керамички Преносни Керамички Влакна Straightener за Жените Убавината Подарок

207.36
DEN 139.00 -33 %

Износ
Това е достапна


Мини Патува Жена Керамички Преносни Керамички Влакна Straightener
Карактеристики :
Нов & Висок Квалитет.
Висок квалитет на цврсти керамичка плоча, smoothes косата лесно и без штети на косата.
Парична казна керамичка плоча генерира инфрацрвена топлина за да се заштити коса сјај.
Се работи за повеќето типови коса, од кревка и тенка за да брановидна и дебел.
Боја : Црна, Сина, Розова
Пакетот Вклучува :
1 X Мини Патување Професионална Керамичка Преносни Керамички Влакна Straightener
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
2.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката.
1.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете
Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС.
4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
1.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа.
2.Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот.
3.Брза испорака во 48 Часа.
4.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн.
5. Не фактура или приемот се вклучени.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања,ние ќе се вратам на вас побрзо.

Повеќе информации

Бренд Име:
HAICAR
Применливи коса:
СИТЕ ТИПОВИ
Тип На Објект:
косата straightener
Големина:
0cm
Тип:
загреан ролки
Количина:
1pcs
Материјал:
Други