.

Злато CNC Мотоцикл Предна Кочница Масло Течност во Резервоарот За Kawasaki Aprilia Ducati Хонда Suzuki Триумф Јамаха

Злато CNC Мотоцикл Предна Кочница Масло Течност во Резервоарот За Kawasaki Aprilia Ducati Хонда Suzuki Триумф

316.80
DEN 301.00 -5 %

Износ
Това е достапна

Злато CNC Мотоцикл Предна Кочница Масло Течност во Резервоарот За Kawasaki Aprilia Ducati Хонда Suzuki Триумф Јамаха Fitment : ве Молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купување на Aprilia - Mille РСВ Tuono Ducati - Чудовиште Multistrada 749 848 916 996 998 999 1098 1198 Хонда - БЛАГАЈНИЧКИ CBR NSR RVF RVT VFR VTR Hornet Kawasaki - EX јас zr ZRX ZX ZXR ZZR Нинџа Suzuki - GSF GSX GSXR RF RGV SV TL Разбојник Hayabusa Катана Триумф - Daytona Ракета Скремблер Брзина Street Triple Јамаха - FJR FZ FZS FZR TZR YZF Fazer 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Злато+бела Материјал : ЦПУ машински алуминиумски & пластични Права цевка извоз, со монтажа заградата Инструкции : не се вклучени дијафрагмата вклучени во резервоарот Пакет се Вклучени : 1x масло течност во резервоарот

Повеќе информации

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Објектот Ширина:
2.38inch
Бренд Име:
GZRIVERRUN
Објектот Должина:
2.38inch
Име На Модел:
MR414
Материјал Тип:
Алуминиум + пластика
Објектот Тежина:
0.14kg
Објектот Висина:
1.67inch