.

3.5 W 48 LED Сијалица Пченка Lamp, E27 E14 G9 B22 SMD 5050 центарот на Вниманието Сијалица Осветлување Црвена Зелена Сина 300 Лумен Не Dimmable AC110V

3.5 W 48 LED Сијалица Пченка Lamp, E27 E14 G9 B22 SMD 5050 центарот на Вниманието Сијалица Осветлување Црвена

184.32
DEN 147.00 -20 %

Износ
Това е достапна


Карактеристики :
Сосема нов висок квалитет!
Лесен за инсталација и работа
Живот време : повеќе од 30.000 часа
Светилка За Апликација :
ѕидот светилка, мензата светилка, Трговски Центар светилка,итн.
База : E27/E14/G9/B22
LED Количина : 48 5050 СМД Led диоди
Текст : 110 V
Моќност : Не-Dimmable 3.5 W
Боја : Црвена,Сина,Зелена
Агол : 360°
Лумен : 300lm
Школка Материјал : PC Пластика
E27 E14 G9 B22 Големина(приближно) 9.6*3.3 cm 10*3.3 cm 9.2*3.3 9.4 cm*3.3 cm
Пакетот Вклучува :
1 x LED Сијалица
Забелешка : Поради различни монитор,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за разбирањето!

Повеќе информации

Wattage:
B22, G9, E14, E27
Поддршка Dimmer:
No
Бренд Име:
Smuxi
сертификација:
CE
Зрак Агол(°):
360°
Број на LED Чип:
Други
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Просечен Живот (часот):
30000
Повод:
дневна соба
Напон:
110V
LED Чип Модел:
SMD5050
Тип На Објект:
LED Светилки
База Тип:
E27 E14 G9 B22
LED Чип Бренд:
Други
Должина:
other
Обликот:
Други
Моќ Толеранција:
Други
моќност:
3.5 W
боја:
Црвено/Сино/Зелено
Лумен:
300lm
Школка Материјал:
PC пластика