.

4 x на КОМПЈУТЕРИ За BMW E39 520d 520i 523i 525d 525i Туринг PDC Sensor паркинг 66216902181 66218368727 66210143459 66218384703 66202184

4 x на КОМПЈУТЕРИ За BMW E39 520d 520i 523i 525d 525i Туринг PDC Sensor паркинг 66216902181 66218368727 66210143459

DEN 1056.00

Износ
Това е достапна


Забелешка 1
За Промет На Големо Клиенти .
Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници на Alibaba,e Bay и Амазон ! Porudct Квалитетот е совршен !
Странство магацини во САД ,велика БРИТАНИЈА ,Германија и чешка , имаат посебни превозот метод без даноци. Повеќе детали , ве молиме оставете ме пораки
Забелешка 2
Бразил / Agentina Купувачите треба да им понуди на CPF Број или CUIT Број при изборот на e-Пакет или Изразат Испорака.
Забелешка 3
Ако знаете царинските политики во вашата земја , ве молиме оставете порака за декларација на вредност.
Забелешка 4
Она што е Продавачот за Испорака Метод ?
(За Русија , тоа е CDEK Русија Линија Превозот
За Европските Земји , тоа е Европа Specail Линија , Без ДАНОК , Обично трае 15 дена да дестинација. Тоа, исто така, може да се e Packet повремено.)
Забелешка 5
Некои земји имаат многу строги тарифни политики. На пример : Јужна Африка, Бразил, Аргентина, итн., бараат од клиентите да ги плати своите тарифи.
PDC Паркинг Сензор Одговара на BMW E39 520d, 520i, 523i, 525d, 525i Туринг6621690218 Акции, Превозот и Гаранција Предмети во Парк Превозот Веднаш Непобедлива Цена Квалитет Гаранција : 24 Месеци ОЕМ Дел Број BMW 66 21 6 902 181 BMW 66 21 8 368 727 BMW 66216902181 BMW 66218368727 Дел ќе се вклопи во следново : Да/Модел, Модел Година KW HP CC Модел на BMW 5 (E39) 520 јас 04.99 - 06.03 100 136 1991 Салон BMW 5 (E39) 520 јас 09.00 - 06.03 125 170 2171 Салон BMW 5 (E39) 525 јас 09.00 - 06.03 141 192 2494 Салон BMW 5 (E39) 530 јас 09.00 - 06.03 170 231 2979 Салон BMW 5 (E39) 535 јас 04.99 - 06.03 180 235 3498 Салон BMW 5 (E39) 540 јас 04.96 - 06.03 210 286 4398 Салон BMW 5 (E39) M 4.9 10.98 - 06.03 294 400 4941 Салон BMW 5 (E39) 520 d 02.00 - 06.03 100 136 1951 Салон BMW 5 (E39) 525 тд 01.97 - 06.03 85 116 2497 Салон BMW 5 (E39) 525 т 02.00 - 06.03 120 163 2497 Салон BMW 5 (E39) 525 tds 01.96 - 06.03 105 143 2503 Салон

Повеќе информации

Бренд Име:
NSGMXT
Број На Модел На:
За BMW E39 520d 520i 523i 525d 525i Туринг
Материјал:
PDC Sensor паркинг 66216902181 66218368727 66210143459 66218384703
Име:
Паркинг Растојание Контрола На Сензор
Употреба:
за BMW
ОЕМ Бр 1:
66216902181 66218368727 66202184376 66210143459 66218384703 6620691971
ОЕМ Бр 2:
66206919707 66217048238 66217005118 66217000780 66206908236 6620790154
ОЕМ БР.3:
66218384701 66218385323 66206912853 66206912851 66206915044 6621705018
ОЕМ БР.4:
66218384705 66218001298 66217019916 66206912852 66207901542 6620790154
5:
66217050189 66207901543 66218384702 6902181 0143459