.

За Мицубиши Outlander 2015 2017 ABS Прозорец Подигнете го Вклучите Копчето Декорација Покрие Трим 4 Парчиња / Set

За Мицубиши Outlander 2015 2017 ABS Прозорец Подигнете го Вклучите Копчето Декорација Покрие Трим 4 Парчиња

1353.60
DEN 1191.00 -12 %

Износ
Това е достапна

Ако не можеше да се добие во време, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 15-28 работни дена за пристигнување. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. Ние сме компанија, нашите ќе имаат некои викенд или празник. Се Враќа Политика 1. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот
Одговара За Мицубиши Outlander 2015 2016 2017 левата рака се вози само ! не одговара за Outlander sport модел! ( Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение ) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : abs (abs Electroplating) се вклучени : 4 парчиња Инсталиран од страна на 3 M лента. Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот ". Ако проблемот се јавува, контактирајте со нас веднаш со било кој e-mail барање. За Даночни Увозни давачки,даноци и давачки кои се купувачот одговорност. Тоа е меѓународен shpping, некаде парцела имаат проблем на патот или на Царинската управа. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. 3 M лента на објектот назад, ве молиме инсталирајте ја внимателно 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента. Ние сме убедени ќе биде среќен со Купувањето. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин.Моден Авто Трим S Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. Ние веруваме дека нашите предмети се така најдобро. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност Превозот Политика 1. Инаку, договорот е конечна. Сите производи се квалитетни проверени. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Висина:
0inch
Година:
2015 2016 2017
Име На Модел:
Не Одговара За Десната рака Диск Модел
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
lapetus
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ABS