.

10pcs Chiffon Цвеќиња со коса клипови силна лента наредени двојно prong бисери и rhinestones Ткаенина Цвеќиња клипови подарок кутија

10pcs Chiffon Цвеќиња со коса клипови силна лента наредени двојно prong бисери и rhinestones Ткаенина Цвеќиња

DEN 479.52

Износ
Това е достапна


за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,
не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,
но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,
ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )
Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )
ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !
сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.
Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Боја : комбинација боја или ќе wirte со цел белешки на боја што ви треба
КОЛИЧИНА : 10pcs
Големина на :
косата клипови прибл.
Ако имате било какви прашања или посебни барања ,ве молиме контактирајте со нас.
Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа,
ако пакетот е скршен или оштетен,
pls направи рекорд со превозникот. Ви благодариме! : ).Тоа може да трае околу 10 до 25 работни дена за испорака. 50mm
материјал;chiffon,кристал монистра ,косата клипови
за оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барања
БЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50
БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100
ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,
можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )
pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќе
занаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.
Ние ќе се обидеме најдобро да се направи компензација или да понуди решение за да ги задоволи вас.
Фала многу однапред за вашето време и трпение !
Ако не беа задоволни со производи или услуги,
ве молиме да се надеваме дека контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.
ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ. ние прифаќаме 7 дена замена или рефундирање на каква било тешка дефект
°оо°°оо°°оо°°оо°°оо°°оо°
*за испорака*
10 до 15 работни Дена преку Воздухопловната,може да се trackable
pls двојно проверете дали превозот адреса е точно и испорака и се надевам дека ако е можно pls оставете го вашиот тел број за во време на испорака ,Благодарам многу!
ПАКУВАЊЕ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
Во исто време, можете да фотографирате и да го испрати до нас,
ние ќе се обидеме да го реши проблемот за вас во прв пат.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас,
искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги.

Повеќе информации

Метали Тип:
Никој
Материјал:
Предиво
Стил:
Класичен
Тип:
Barrettes
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден