.

Iced Надвор Bling Мажите Plug Pendant Ѓердан од Злато Сребро Позлатен Шарм Микро Отвори Целосна Кристал Кубанската Синџир Хип Хоп Накит

Iced Надвор Bling Мажите Plug Pendant Ѓердан од Злато Сребро Позлатен Шарм Микро Отвори Целосна Кристал Кубанската

547.20
DEN 438.00 -20 %

Износ
Това е достапна


[xlmodel]-[производи]-[44247]
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[43718]
[xlmodel]-[custom]-[36510] најпопуларниот

Повеќе информации

Стил:
Хип/Рок
Бренд Име:
UWIN
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
хип pendant ѓердан
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Приклучете
Парична казна или Моден:
Хип Хоп Мода Ѓердан
Тип На Објект:
Популарниот Хип Хоп Ѓердани
Pendant Големина:
како слики
Ѓердан Тип:
Хип Хоп Ѓердан, мажите ѓердан
Име:
Хип Хоп Pendant Ѓердан
боја:
Злато (18k),сребро.
Објектот:
iced надвор Pendant Ѓердан
Стил:
злато позлатен ѓердан pendant
Тежина:
13g gold plating hip hop jewelry
Материјал:
Цинк Легура