.

ALULU Мода Жените Плоштадот Кристал Капка Обетки Кристал Долги Обетки Позлатен Злато/Сребрена Dangle Earring За Жените Brincos

ALULU Мода Жените Плоштадот Кристал Капка Обетки Кристал Долги Обетки Позлатен Злато/Сребрена Dangle Earring

133.92
DEN 94.00 -30 %

Износ
Това е достапна

SHOPING Слободен испорака на сите предмети. Може да ги испратите во рок од 1-2 дена по уплатата. 1. Кога цел износ е помалку од $ 5 , ние ќе испрати пакет преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа обично се потребни 30-60 дена за да стигне до вашето место. 2. Кога цел износ е поголем од $ 5 , ние ќе испрати пакет преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Тоа обично трае 15-35 дена за да стигне до вашето место. Ако одите на сад, ние брод на пакет преку Epacket, зема 12-18 дена за да стигне до вашето место. 3. Кога цел износ се зголемува до $ 200 , ние ќе го испрати бесплатно преку DHL. Ние ќе се потрудиме да им обезбеди на најниска цена, најдобар квалитет и услуга. Се надеваме дека долгорочна соработка. Добредојдовте во мојата продавница!
ПОВРАТНИ информации 1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да се leavs ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас. 2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение bedore , Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.
ВРАТИ 1.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе се обврзат на враќање превозот цена.Wewill процес вашето враќање барање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие retuned објект. 2.ако е defectice,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.ако areplacement не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
РАБОТНО ВРЕМЕ 1.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или whats APP нас. what APP : +8615158954937 2.Нашиот работен распоред НАС : PM 6 : 00~СУМ 2 : 00 ФРАНЦИЈА : СУМ 2 : 00~AM 10 : 00 велика БРИТАНИЈА : AM 1 : 00~СУМ 9.00 ШПАНИЈА : 2 СУМ : 00~AM 10 : 00 ГЕРМАНИЈА : СУМ 20 : 00~AM 10 : 00 АУ : AM12 : 00~PM 8 : 00 Бразил : ЧАСОТ 10 : 00~AM 7 : 00 руската Федерација : СУМ 5 : 00~ЧАСОТ 2 : 00 3.Ние може да одговори на Пораки во рок од 24 hou рс, во рок од 36 часа за викендот.

Повеќе информации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ALULU
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E253
Обликотшема:
Плоштад
боја:
Сино Бела Зелена
Тежина:
18g
forme/modele:
правоаголник
Стил :
Тренди
обликотшема :
Круг
Материјал :
Цинк Легура
Прилики:
запознавање/партија/матурска/годишнината/шопинг
Цел Процес На Времето:
во рок од 48 часа
Пакет:
Посебно пакување + торби меур
поддршка на големо:
да,поголема,повеќе попуст,контактирајте со нас