.

10 КОМПЈУТЕРИ 2pin Автомобилската жици се подигнат конектор приклучок за полнач со Терминал DJ7027Y-1.5-21 2P

10 КОМПЈУТЕРИ 2pin Автомобилската жици се подигнат конектор приклучок за полнач со Терминал DJ7027Y-1.5-21

DEN 378.72

Износ
Това е достапна

Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит
За chromatism
Она што се гледа на сликата е апсолутно она што се, но поради светло,Камера Ефекти,резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид надвладее,фотографии само за referece.Ние гарантираме за сета стока што се продава.Така не се грижите за следење информации coundn не бидат проверени пред период,тоа е нормално.Ве молиме да се осигурате примачот инфо,вашата ПОЛН назив,точна адреса,телефон,пост код,тоа е многу важно,или parcal ќе се испрати назад.(Ако имате сопствен стил производи,ве молиме да ни ги испратите вашите дизајнер информации,ние може да направи за вас.Секој врати треба да бидат засновани на докази.Ве молиме љубезно ве молиме да ги проверите сите информации (како што се големина,боја,цена,пакет,итн.Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или неутрален пред ние го правиме ова.Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 3-10 дена по испорака.
Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.Овие трошоци се на купувачот одговорност.(Кога ќе поднесе цел,платите на тоа по што ние се прилагоди на цената.
Кина Пост Воздух Пошта обично трае 10-30 работни дена во вашата земја.Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.И ние ќе реагираат на ист веднаш!Ако не сте задоволни со нас,ве молиме љубезно ни каже причините и деталите.
Плаќање
1.Ние топло ви посакам добредојде на трговец на големо или пад на превозот продавачот за да поставите масовно цел од нас,ние ќе ви ги даде светла цена.ако пратката не пристигне во 60days(руската Федерација 90days) ние нудиме целосна наплата.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biddingying.
Време На Испорака
UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја. )И ние, исто така, ја прифати вашата OEM наредби.
Белешки
1.Ви благодариме!^_^.7 дена пари назад / 2 недели размена
2.Ние прифатат враќање на предметот ако не им се допаѓаат тоа кога се прима,но треба да си дозволат враќање такси превозот.Сите плаќање е заштитена од Зачувам,и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.) на објектот ќе треба пред поставување на цел,
3.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.

Повеќе информации

Број На Модел На:
DJ7027Y-1.5-21
is_customized:
Yes
Тип:
Адаптер
Пол:
Женски