.

фан сечилото impeller (фан) за Rayma Топол воздух заварување пиштол 1600w

фан сечилото impeller (фан) за Rayma Топол воздух заварување пиштол 1600w

720.00
DEN 662.00 -8 %

Износ
Това е достапна


фан сечилото impeller (фан) за Rayma Топол воздух заварување пиштол 1600w
Packge : 2 компјутери

Повеќе информации

Бренд Име:
Rayma
Број На Модел На:
AA
моќност:
1600w