.

CHENXI Модата Жените Челик Часовници Женска Едноставен стил на Жените Кварц-види Дами Луксузни Брендови рачен часовник Relojes Mujer

CHENXI Модата Жените Челик Часовници Женска Едноставен стил на Жените Кварц-види Дами Луксузни Брендови рачен

780.00
DEN 429.00 -45 %

Износ
Това е достапна


CHENXI Модата Жените Челик Часовници Женска Едноставен стил на Жените Кварц-види Дами Луксузни Брендови рачен часовник Relojes Mujer Спецификации : Бренд : CHENXI Движење : Кварц Движење Пол : Жените се Прикаже : Аналогни Бенд Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Жените Големина Види бенд должина Приближно : 20cm Види бенд Ширина Прибл : 1.4 cm Види бенд Дебелина Приближно : 0.3 цм Види случај со дијаметар од Прибл : 3.0 cm Види екран со дијаметар од Прибл : 2.4 cm Види случај Дебелина Приближно : 1.0 cm Тежина : Околу 62g Пакет : Едноставна PVC Кеса 3 мали види бира само за декорација без функција за Производот не вклучуваат поле, ако имате потреба од подарок кутија, ве молам отворете го следниот линк купи!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Пол:
Жените
Бренд Име:
CHENXI
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
едноставна
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Должина:
20cm
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
CX-019A-ГД-Жени
Бендот Ширина:
14mm
Dial Дијаметар:
30мм