.

BAKALA Месинг Бања Боја Чешми Ѕид Монтирани Бања Слив Миксер Допрете Кран Со Рака Туш Главата Бања & Туш Тапа 2017001

BAKALA Месинг Бања Боја Чешми Ѕид Монтирани Бања Слив Миксер Допрете Кран Со Рака Туш Главата Бања & Туш Тапа

4752.00
DEN 4134.00 -13 %

Износ
Това е достапна


BAKALA Месинг Бања Боја Чешми Ѕид Монтирани Бања Слив Миксер Допрете Кран Со Рака Туш Главата Бања & Туш Тапа 2017001
Постојат 6 бои за да изберете од,Не е секогаш една боја за вас
Предлагам Меѓусебно Појавување Бања Тапа : или Сугерира Меѓусебно Појавување Кујна Допрете :
1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо. Нашите чешми се направени од високо-чистота солидна месинг(H59 месинг) 2.Вентили : Нашата чешми користиме високо квалитетни керамички вентили,кој го издржат 500000times користење без истекување и да се обезбеди непречено да се отвори-затвори Превозот : 3 дена по исплата потврди , ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали. Меѓународни купувачи-ве молиме да забележите 1. Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во ниска вредност 2. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија. 3. Купувачот од Бразил , ве молиме двојно најава , ако изборот брод од UPS-от , ве молиме оставете ни го вашето CPF бр. И Бразил царинската куќа праша мора да се стави на вредност . 4. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 5. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Нашите DHL логистика е мечка тарифа , па потребно е повеќе еден или два дена Гаранција : ·во Рок од една година, квалитетот на производот проблеми се оштетени, бесплатна поправка, слободен додатоци се предвидени; ·во Рок од 3 години, квалитет на производи, додатоци, бесплатно, не ги сноси трошоците на додатоци; Контактирајте со нас на : · Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот. Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Повеќе информации

Вентил Core Материјал:
Керамички
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Бренд Име:
bakala
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Површина По Завршувањето:
Лакирана
Број На Модел На:
BR-20171001
Стил:
Класичен
Материјал:
античкиот месинг
Фитинг нишка:
стандард G1/2
Соодветно место:
Бања/Тоалетот
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина