.

I625 ISL6259A ISL6259AHRTZ ( 50 парчиња/многу) Бесплатен превозот НОВИ ОРИГИНАЛНИ QFN-32 Компјутерски Чип & IC

I625 ISL6259A ISL6259AHRTZ ( 50 парчиња/многу) Бесплатен превозот НОВИ ОРИГИНАЛНИ QFN-32 Компјутерски Чип

DEN 1472.64

Износ
Това е достапна


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

Повеќе информации

Температурата На Работа:
Internationa Стандард
Напон:
Internationa Стандард
Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
MUERYGAR
Број На Модел На:
ISL6259AHRTZ
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Моќ Дисипација:
Internationa Стандард
Состојба:
Нови