.

2/10pcs КОЧАН 48 SMD 8 СИЛИЦИУМ T20 7440 7443 12V Led Светилки Автомобили Пред се Претвори Сигнал Кочница Опашка Светла Бела Килибар Бесплатен Превозот

2/10pcs КОЧАН 48 SMD 8 СИЛИЦИУМ T20 7440 7443 12V Led Светилки Автомобили Пред се Претвори Сигнал Кочница Опашка

393.60
DEN 338.00 -14 %

Износ
Това е достапна


2/10pcs КОЧАН 48 SMD 8 СИЛИЦИУМ T20 7440 7443 12 V Led Светилки Автомобили Пред се Претвори Сигнал Кочница Опашка Светла Бела Килибар Бесплатен Превозот
ТОЧКА БР. ИО-TL-КОЧАН-48 SMD-8-СИЛИЦИУМ (SKU : TL0154)
Напон Спектар : 9~28 V (стабилна на 12 V долго време работи)
Големина : 52mm*18mm*16mm Напојување : 12 V*0.33 База Тип : 7440/7443 Lumens : 960 Lumens Боја температура : 6500 K~8000 K Н W :0.012 kg/еез Пакет се вклучени : 2 парчиња/10pcs КОЧАН 48 SMD 8 СИЛИЦИУМ 12 V Led Светилки G. W 2 парчиња=0.054 кг, 10pcs=0.15 кг, 50pcs=0.65 kg Стандардна Пратка : Кина Пост/e Packet ( Цел цена HK Пост/e Packet ( Цел цена >=20 USD).
Виктор автомобил LED knowlege : Led База Соодветни За T5 Внатрешни работи светлина, табла светлата страна светлина, и индикатор за светло Т 10 Индикатор за светло, вратата светлина, од страна на маркерот светлина, да се претвори сигнал светлина, агол, светлина и паркинг светлина T15 Пак сигнал светлина, опашка светлина, копија светлина, кочница светлина, обратна светлина, задни светла и паркинг светлина T20(7440) Опашка светлина, обратна светлина,стоп светло, копија светлина и да се сврти сигнал светлина T20(7443) Опашка светлина, обратна светлина,стоп светло, копија светлина и да се сврти јачина на светлината ( 2 светла ) 1156 Опашка светлина, кочница светлина, да се претвори сигнал светлина,агол, светлина, од страна на маркерот светлина и паркинг светлина 1157 Кочница светлина, стоп светло, опашка светлина, да се претвори сигнал светлина, паркинг светлина и бекап на светлината ( 2 светла ) BA9 S Индикатор светлина, внатрешни работи светлина, обратна светлина.и пак сигнал светлина 3156 Опашка светлина, обратна светлина и да се сврти светлина 3157 Стоп светло, кочница светлина и да се сврти светлина ( возење светилка+кочница светлина, возење светилка+пак јачина на светлина) Festoon/Купола Pate број светлина, читање светлина и таванот светлина H1/H3/H4/H7/H11/9005/9006 Магла светлина
За Нас :
Ние сме професионални за производство на тимот , систематски производство систем.
W elcome новиот стар клиент консултации , обичај , ние служат за вас со сите искреност!
МОЖЕТЕ ИСТО КАКО НИВ

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
2 парчиња 7440 Бела, 2 парчиња 7443 Бела, 2 парчиња 7440 Килибар, 2 парчиња 7443 Килибар, 10pcs 7440 Бела, 10pcs 7443 Бела, 10pcs 7440 Килибар, 10pcs 7443 Килибар
Интерфејс Тип:
T20 (7440)
Име На Модел:
ИО-TL-КОЧАН-48SMD-8-СИЛИЦИУМ TL0154
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Wattage:
12V*0.33A
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Бренд Име:
YM E-Светла
Објектот Тежина:
0.012kg/pcs
Lumens:
960LM
База Тип:
7440/7443
МОЖЕ да Автобус:
No
LM:
960 Lumens
Големина:
7440/7443 ( 52mm*18mm*16mm )
Температурата На Работа:
-30~+85 °C
Стандарди И Сертификати:
CE/RoHS Согласност
Факултативна Боја:
Бело, Жолто
Н W:
0.012 kg/еез