.

М3 Челик Ореви Греење Кревет Прилагодување Завртки Орев за Reprap Prusa 3D Printer6pcs

М3 Челик Ореви Греење Кревет Прилагодување Завртки Орев за Reprap Prusa 3D Printer6pcs

96.00
DEN 82.00 -15 %

Износ
Това е достапна


Карактеристики :
Греење Кревет Прилагодување М3 Завртки Орев за 3 D Печатач. Висока температура отпор, отпорност на абење, отпорност на корозија.
Спецификации :
Материјал : челик Објект боја : сребро тон Објект големина : прибл 11*6.1*5.3 мм Тема бленда : М3 Нето тежина : околу 3g
Пакет Се Вклучени :
6x 3 D Печатач на Вредноста Завртки Орев М3

Повеќе информации

DIY Материјали:
Електрични
Стил:
Конусна
Број На Модел На:
6pcs М3 Челик
Оптоварување Тип:
продолжување
Материјал:
10PCS Јаглерод
Употреба:
prusa 3d печатач