.

Нови Cooyute Голф ТУРНЕЈА вратило АД TP-5 Унисекс Голф дрво окното за сексуално и репродуктивно Flex Графит Голф вратило 2 парчиња/многу Возачот клубови вратило Бесплатен

Нови Cooyute Голф ТУРНЕЈА вратило АД TP-5 Унисекс Голф дрво окното за сексуално и репродуктивно Flex Графит

3312.00
DEN 3146.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Опис На Производот :
Име : Cooyute Голф Возачи ТУРНЕЈА вратило АД TP-5 Графит Голф окно
Број на модел : ТУРНЕЈА АД TP-5
Тип : Возачот/Дрво окно
Голф Окно : Графит шахти
Вратило Flex : R flex
Вратило дијаметар : и 0.350
ќе се исто така добредојдени да се избере вратило ви се допаѓа.
Ако имате посебни барање на окно ,ве молиме контактирајте со нас или ни остави порака ,ви благодариме
Плаќање/и транспорт! 1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. 2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на ставањето на вашите цел да ја прифатиме Western Union или Money Gram,Виза,Мастеркард, western union.и ние, исто така, 3. Ние ќе испрати предмети во рок од 7 дена откако ќе се прими плаќањето.тоа ќе треба испорака за 15-30 дена за да стигне до вашата врата. 4. Испорака метод : EMS на курирската служба DHL.Кина Пост Воздух Mail.Времето во транзит Транзит време варира со различни превозот методи.
5. По испорача, понуда на следење на број да се следат на веб-страницата.

Повеќе информации

боја:
2 Парчиња Р Флекс, 3 Еез Р Флекс, 6 Компјутери Р Flex
Број На Модел На:
ТУРНЕЈА АД TP-5
Материјал:
Графит
Бренд Име:
Cooyute
Клубови Тип :
голф окно
вратило flex:
R
Должина:
standard length
Вратило Дијаметар:
350
Валута:
Голф возачот. Голф Дрво.Hybride
пакет:
6pcs/многу
Испорача Метод:
EMS
Испорача време:
5-20 Дена
превозот:
Бесплатен превозот