.

1 пар рачно изработени 3D Mink eyelash Дебели Премин трепките Природни Лажни Трепки за Убавина Шминка

1 пар рачно изработени 3D Mink eyelash Дебели Премин трепките Природни Лажни Трепки за Убавина Шминка

135.84
DEN 116.00 -15 %

Износ
Това е достапна


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет!
Меки и лесно да се носат
Може да се користи од страна на многу пати, ако може да се правилно да ја користат и отстранете ја
Име на производ : Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Материјал : Mink Коса
Лажни Трепки Terrier : Пластични Памук Труп
Лажни Трепки Type : Full Во Дресот На Трепките
Лажни Eyelash Занает : Рачно Изработени
Лажни Трепки Стил : Crisscross
Лажни Eyelashe Должина : 1cm-1.5 cm
Количина : 1 Пар /2 PCS
1 пар Лажни Трепки

Повеќе информации

Должина:
D12
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Бренд Име:
MicroJoy
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Стил:
Crisscross
Количина:
1 пар
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Големина:
False Eyelash
Број На Модел На:
Други