.

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Поправка Алатки Цевковод Конектор за Подмачкување Маслиново Главата Велосипед Поставување Алатка Масло Игла Притисни Велосипедизам Вл

ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Поправка Алатки Цевковод Конектор за Подмачкување Маслиново Главата Велосипед Поставување

2631.84
DEN 1395.00 -47 %

Износ
Това е достапна


Име на производ : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Поправка Алатки Цевковод Конектор за Подмачкување Маслиново Главата Велосипед Поставување Алатка Масло Игла Притисни Велосипедизам Влез Алатки
Плаќање
Ние прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T/T, итн. (Master Card, VISA, Банката на Кина, QIWI, итн.)
Испорака
(Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ, итн.)
Во Ledong Продавница, цел ќе биде предаден во рамките на 1-4 работни дена откако сте завршиле со исплата, а не вклучуваат викенд и други празници.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Повратни информации
Ве молиме да оставите позитивен фидбек 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата единици и услуги. За вашето задоволство и позитивни повратни информации се навистина многу важно за нас, Yopoon Компанија, Кина.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Повеќе информации

Бренд Име:
Запад Велосипедизам
Тип:
Алатка Колекции