.

Нови Пристигнување мода лак чипка чорапи водат чипка лак Бедрото Високи Чорапи Над Коленото секси чорапи за жени

Нови Пристигнување мода лак чипка чорапи водат чипка лак Бедрото Високи Чорапи Над Коленото секси чорапи за

89.28
DEN 67.00 -25 %

Износ
Това е достапна

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Модата,Секси,Удобно, Совршен подарок за себе или за пријатели Материјал : Памук& Чипка Боја : Бела/Црна Стил : Секси Мода Жените Високи Чорапи Големина Детали : Опуштено нога должина : 45см/17.71" Пакетот вклучува : 1 x Женска Чорапи Големина се референтни само. Таму ќе биде 1-2cm разлика поради прирачник за мерење. Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. '

Повеќе информации

Бренд Име:
COCKCON
Материјал:
Spandex,Поли
Објектот Должина:
54cm
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
WL09
Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените