.

4pcs 5/8 Пластика, Најлон Топката 7kgs капацитет челик Страната Диск објект стоки багаж товар подвижни префрлување на топката единица Ролери

4pcs 5/8 Пластика, Најлон Топката 7kgs капацитет челик Страната Диск објект стоки багаж товар подвижни префрлување

DEN 254.40

Износ
Това е достапна


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$9.5 /10pcs
$17.67 /10pcs
$15.9 /5pcs
$1.45 /4pcs
$3.75 /4pcs
$0.88 /peice
$7 /8pcs
wy-приклучок-крај
Оваа цена е за пластична главната топката верзија на CY-16 B
Димензии :
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Исто така, постојат и други модели за избор од :

Повеќе информации

Тип:
Прозорецот Ролки
Број На Модел На:
КИП-16B-НС
is_customized:
Yes
Материјал:
Јаглероден Челик, (Различни цена во Нерѓосувачки Челик)
Бренд Име:
AHCELL
Главната Топката Материјал:
Пластични
Главната Топката Големина:
16mm 5/8
Вчитување капацитет:
5kgs
Beaking капацитет:
7kgs
Нето тежина:
0.05 килограми
Преглед Големини:
види цртање
Примена:
пренос на маса,аеродром,линија за производство