.

CIVICHIC корејски Стил Девојка Симпатична Топло Поставите Капчиња Капа Поврзана Шапка Шамија 2 Парчиња Pompon Beanies Shawl Солидна Ткаат Сомот Headwear SH197

CIVICHIC корејски Стил Девојка Симпатична Топло Поставите Капчиња Капа Поврзана Шапка Шамија 2 Парчиња Pompon

2643.84
DEN 1322.00 -50 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Шамија, Шапка & Ракавица Поставува
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
SH197
Објектот Ширина:
13cm
Објектот Должина:
105cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Круна Дизајн:
КУПОЛАТА
Главен Материјал:
arcylic
толпата:
Женски
Стил:
Слатка И Прекрасна
боја:
Беж,Розова,Црвена,Жолта
Сезоната:
зима,есен,пролет
Возраст:
15-35