.

CNSPEED Турбо Силикони Интеркулер Цревото за Полнење За Фолксваген Голф Mk5 Mkv Gti 2.0 Fsi Т 06-10 YC101090

CNSPEED Турбо Силикони Интеркулер Цревото за Полнење За Фолксваген Голф Mk5 Mkv Gti 2.0 Fsi Т 06-10 YC101090

DEN 1981.92

Износ
Това е достапна

ТУРБО СИЛИКОНИ ИНТЕРКУЛЕР ЦРЕВОТО за полнење за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ MK5 MKV GTI 2.0 T FSi Т 06-10 YC101090 Работна температура : -60 ~ 260 степени Работен Притисок : 0.3 да 0.9 Mpa Пука Притисок : 2 Mpa Дебелина : 5mm, 4 ply Големина толеранција : +/-0.5 mm Висок квалитет со силиконска цревото за полнење Ние, исто така, имаат и други Радијатор Цревото за Полнење , ве Молиме кликнете на линкот :

Повеќе информации

Поставување на Возило:
ТУРБО СИЛИКОНИ ИНТЕРКУЛЕР ЦРЕВОТО за полнење
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
CNSPEED
Голф-Година:
2007,2009,2010,2006
Специјални Функции:
ТУРБО СИЛИКОНИ ИНТЕРКУЛЕР ЦРЕВОТО за полнење
Земја/Регион на Производство:
CN
Осветленост Дел Број:
ТУРБО СИЛИКОНИ ИНТЕРКУЛЕР ЦРЕВОТО за полнење
Другиот Дел Број:
ТУРБО СИЛИКОНИ ИНТЕРКУЛЕР ЦРЕВОТО за полнење
Фолксваген Модел:
Голф
Материјал Тип:
силиконски црева
Производителот Дел Број:
YC101090
боја:
Сино/Blck/Црвена
Автомобил Производител:
За Фолксваген