.

BinFul 4 Порти Супер Брзина USB ХАБ 3.0 5Gbps Микро USB 3.0 ЦЕНТАР со Висок Квалитет Usbhub Со On/Off Прекинувач USB Splitter Адаптер Кабел

BinFul 4 Порти Супер Брзина USB ХАБ 3.0 5Gbps Микро USB 3.0 ЦЕНТАР со Висок Квалитет Usbhub Со On/Off Прекинувач

284.16
DEN 230.00 -19 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
BINFUL
Интерфејс Тип:
USB 3.0
Пристаништа:
4
Стандард:
USB 3.0
Funtion:
Никој
сертификација:
CE и одобрување на препораките на FCC
Број На Модел На:
USB Hub3.0
Пакет:
Yes
Приклучокот стандард:
US
Должина:
about 60