.

5 Компјутери Празно усните меки сива Пракса на кожата се Направи до Тетоважа Постојана Пракса за почетници оперативни

5 Компјутери Празно усните меки сива Пракса на кожата се Направи до Тетоважа Постојана Пракса за почетници

527.04
DEN 448.00 -15 %

Износ
Това е достапна


За превозот : 1)Ние ќе брод од вашите нарачки преку Aliexpress стандард превозот или HK Пост Воздух Пратката,ако сакате да брод од преку други превозот метод,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. 2)Ако не го примите вашата нарачка по долго време,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе провери тоа за вас,ви благодариме! За услугата : 1)Можете да не контактирате во секое време,ние ќе ви одговори во 1 работен ден. 2)По добивање на производи,ако не е проблем,ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате,и ве молиме не го прават спорот прво,ние ќе го реши тоа за вас,ви благодариме!

Повеќе информации

Тип:
Тетоважа accesories
Број На Модел На:
ITTB-007 003
Материјал:
aritificial кожата