.

Нова Мода 5x6.5mm Тибетската Сребро Монистра DIY Шарм Spacer Монистра За Европски Нараквици Ѓердани Синџир Накит Означување 100Pcs

Нова Мода 5x6.5mm Тибетската Сребро Монистра DIY Шарм Spacer Монистра За Европски Нараквици Ѓердани Синџир

345.12
DEN 241.00 -30 %

Износ
Това е достапна


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Материјал : Цинк Легура
Боја : Антички Сребрен
Големина : 5*6.5 mm
Дупка големина : 2,5 mm
Количина : 100pcs/многу
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
lae1sa
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Број На Модел На:
EL892
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
62g
Објектот Форма:
лист
Надворешниот Дијаметар:
5*6.5mm