.

Biurlink Автомобил Стерео Женски 3,5 мм Џек Помошен Текст Кабел Адаптер За Хонда CRV Спогодба Граѓански

Biurlink Автомобил Стерео Женски 3,5 мм Џек Помошен Текст Кабел Адаптер За Хонда CRV Спогодба Граѓански

129.12
DEN 121.00 -6 %

Износ
Това е достапна


Автомобил Стерео Женски 3,5 мм Џек Помошен Текст Кабел Адаптер За Хонда CRV Спогодба Граѓански
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Поврзување помеѓу 3,5 мм уред и автомобил стерео систем се Вклопат за повеќето музички плеер со 3.5 мм ПОМОШЕН Играат вашите омилени песни во висока дефиниција звукот преку стерео во автомобил со Висок квалитет жица прачка, траен и стабилен Лесен за употреба, приклучок во директно, нема промена треба вкупна должина : околу 1515mm/59.65 инчен Кабел должина(без полнач) : околу 1450mm/57.09 инчен Компатибилен со : за Хонда Граѓански 2006-2013 за Хонда CRV 2008-2013 Забелешка : Ве молиме бидете сигурни дека пиновите на вашиот автомобил аудио систем ќе се вклопи во нашите приклучок / кабел пред донесувањето на купувачите.
Пакет се вклучени :

1pcs помошен кабел

Повеќе информации

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Напон:
5V
Објектот Тежина:
0.06kg
Бренд Име:
Biurlink
Материјал Тип:
Мешавина
Од Моќ:
6
Име На Модел:
женски 3,5 мм џек
Објектот Големина:
150cm
Специјални Функции:
автомобил аудио помошен кабел
Интерфејс:
Аудио
Големина:
150cm
ОДГОВАРА ЗА:
За Хонда