.

Усна прстен Labret Уво пирсинг Студ Tragus Топката Обичен 316L хируршки челик Тело пирсинг Накит 100pcs/многу 2,5 mm 3мм 4mm Црна

Усна прстен Labret Уво пирсинг Студ Tragus Топката Обичен 316L хируршки челик Тело пирсинг Накит 100pcs/многу

1152.00
DEN 1094.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Информација за производот : Стил : Усна пирсинг Материјал : 316l Хируршки Челик Големина : 1.2x6x2.5mm,1.2*6*3мм 1.2x8x3mm 1.2*10*3мм 1.2x10x4mm Други големини прифати прилагодено Кина Пост Воздух Mail бесплатна достава
Вакуум Позлата Виножито Јазик Бар Јазик Прстени Barbell 316 L не ' рѓосувачки Челик Бесплатна Достава на Сосема Нов 1.6 mm Тело Пирсинг Накит US$ 28.00 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот Конус Веѓа прстен pircing 316 L хируршки челик мода Тело пирсинг Накит 200pcs/многу Промотивни Подароци 16 G Висока US$ 28.99 /многу
200 парчиња / многу
Вакуум Титаниум Позлата Носот прстен усна прстен тело пирсинг 316 L Surgica челик 100pcs/многу Мешана боја Стомак Прстен 1.2 MM 16 Gauge BCR US$ 27.00 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот Labret пирсинг на Нос прстен Уво прстен 316 L Хируршки челик промотивни подароци Папокот Прстен 200pcs/многу 16 G Мешани големини US$ 26.99 /многу
200 парчиња / многу
Кристална Топка Јазик Дијамантски Прстен Јазик Пирсинг Дијамант Јазик Прстени Јазик Мода Тело Накит Директно Barbell 20pcs/многу 14 G US$ 28.42 /многу
20 парчиња / многу
Црна Акрилна Тунели со кристално Blackline Мулти Jewelled Месо Тунелот Уво Приклучоци Уво Проширувач US$ 72.00 /многу
100 парчиња / многу
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Повеќе информации

Метална боја:
6mm со 2point 5mm, 6mm со 3мм топката, 8мм со 3мм топката, 10мм со 3мм топката, 10мм со 4mm топка
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Platinum Позлатен,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
DH-1337
Бренд Име:
hengke
Материјал:
Метал
боја:
Црна
Материјал:
316l хируршки челик
Стил:
усна пирсинг Labret Прстен Уво Студ
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Топката Големина:
2mm 2,5 mm 3мм 4mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Бар:
16g
Бар Должина:
6mm 8мм 10мм