.

1Pair Поврзани Љубов Загрева Studs Мода Долго Brincos Накит Сребро Злато Розово Злато-боја Метал Earring За Жените Подарок

1Pair Поврзани Љубов Загрева Studs Мода Долго Brincos Накит Сребро Злато Розово Злато-боја Метал Earring За

DEN 61.92

Износ
Това е достапна


1 Pair Поврзани Љубов Загрева Studs Мода Долго Brincos Накит Сребро Злато Розово Злато Позлатен Боја Метал Earring За Жените Подарок
Нов и висок квалитет.
Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе си
Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
Диви, личност, многу популарна
Боја : 18 K Злато,Сребро Позлатен Боја,може да се меша бојата
Материјал : Месинг
Големина : 4mm*20mm
Пакет се Вклучени : opp вреќа
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање : Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и Т/Т(банкарски) 2. Купувачот Заштита : Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка. 1. Ние сме бесплатен превозот сите наши објекти со ЕМС/DHL/UPS/RPX или DHL Глобалната Mail /e Packet / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел : Цел на вредноста Цел вредноста Цел вредноста Цел value >$100,превозот преку "Федекс", СФ,и др. 2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. 3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки. 1. Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. 2. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена 3. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас, Ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот Нашите работно време : GT AM 0 : 30~10 : 00 4.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.

Повеќе информации

Метална боја:
Сребро, Злато, Воскресна Бог
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Љубов Срца
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
EVERFAST
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
Earring
earings:
Љубов Срца
МАЛ:
моден Накит
обетки за жени:
жените обетки
клипот на обетки:
телото пирсинг накит
жените обетки:
животно студ обетки
онлајн шопинг индија:
моден обетки
боја:
18K Злато Сребро Злато се Зголеми Позлатен
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
earring студ