.

Нерѓосувачки Челик Сапун Овална Форма Deodorize Мирис Од Рацете На Мало Магијата Елиминирање Мирис Кујна Бар Готвач Сапун #701

Нерѓосувачки Челик Сапун Овална Форма Deodorize Мирис Од Рацете На Мало Магијата Елиминирање Мирис Кујна Бар

95.52
DEN 87.00 -9 %

Износ
Това е достапна


1. Челик сапун додека триење на рацете, додека за перење со вода може да биде 30-60 секунди. Отстранување на сите видови на мирис, без било детергент. 2. Блок влажна крпа (или натопена во сад на челик, сапуни половина на сапун) може да се отстрани фрижидер во прилог на вкус, бања мирис, медицина, дезинфекција, вкус, се Користи во врска со вода. Производот животот на неколку децении, купување. 3. Забелешка : ве Молиме не оган, во врела вода, насилство и директна триење садови демонтажа, итн., може да биде блок на мокра крпа и чистење на садовите или садови со половина впие за некое време, вода исплакнете, можете да го отстраните мирисот на садовите; 5. Можете да го отстраните чуден мирис, впие половина од нерѓосувачки челик се впие во чаша вода, сместени во близина на домашно милениче гнездо може да биде; 6. Во прилог на underarm мирис, бања блок влажна крпа за да ги избрише телото може да биде. Во прилог на нога мирис, нога блок кога влажна крпа за чистење на смрдлива нозете може да биде.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Сапун
Количина:
1
Број На Модел На:
нерѓосувачки челик сапун
Сапун Тип:
Дрога Bactericidal Сапун
НЕТО-WT.:
30g
Бренд Име:
Љубов·Ви Благодариме
Состојка:
Нерѓосувачки Челик
Објектот:
нерѓосувачки челик сапун