.

6 компјутери 4 инчен Коса, лак СО Клипови Коса додатоци Headwear Шноли за Коса клип Деца Училиште Коса поклон Hairgrips

6 компјутери 4 инчен Коса, лак СО Клипови Коса додатоци Headwear Шноли за Коса клип Деца Училиште Коса поклон

DEN 201.60

Износ
Това е достапна


Оваа ставка вклучува 6 парчиња од 4 инчи коса лакови со клипови. Ако ви треба на 6 парчиња во различни бои, ве молиме оставете пораки кога ќе го поставите цел, или ние ќе испратиме 6 компјутери во боја го избра.
Материјали : Grosgrain лента, Делумно Наредени Алигатор Клипови
Боја : изберете бои
Лак Големина : 4 инчен
клипот Големина : 1.75 инчен
Сите лакови може да бидат испратени во 1-2 дена по вашата исплата.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
4 инчен коса, лак со клипови
Тип:
Hairgrips
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер