.

FEELDO Автомобил Refitting DVD Рамка Панел Цртичка Комплет Fascia Радио Аудио Рамка за МИЦУБИШИ 08 OUTLANDER #FD-5082

FEELDO Автомобил Refitting DVD Рамка Панел Цртичка Комплет Fascia Радио Аудио Рамка за МИЦУБИШИ 08 OUTLANDER

1555.20
DEN 1384.00 -11 %

Износ
Това е достапна

Одговара : За МИЦУБИШИ OUTLANDER (2008 година) Опис : Овој facia панел е дизајниран да ги конвертира отворот лево по отстранување на оригиналниот производител автомобил стерео аудио до онаа што се користи од страна на мнозинството на резервни автомобил стерео производителот, додека задржување на оригиналниот визуелниот изглед на табла. Материјал Тип : ABS Достапни Боја : Црна Сместување : Табла Големина опционални(А или В) : А : Внатрешна Големина : 173x98mm C : Внатрешна Големина : 178x102mm

Повеќе информации

Големина:
A 173X98mm, C 178X102mm
Тип На Објект:
Fascias
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
24cm
Објектот Висина:
7cm
Објектот Должина:
27cm
Година:
2008 година
Бренд Име:
FEELDO
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
5082
Материјал Тип:
ABS