.

прекрасна бела хрчак кадифен кукла ,прегратка морков, хрчак играчка фрли перница дома декорација роденденски подарок h2836

прекрасна бела хрчак кадифен кукла ,прегратка морков, хрчак играчка фрли перница дома декорација роденденски

2256.00
DEN 1196.00 -47 %

Износ
Това е достапна

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница. Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи. објектот е бела хрчак играчка , едно парче. ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
h44
Тип:
Перница/Перница
Предупредување:
no
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Тема:
Играчка
Животни:
Хрчак
Форма:
Животните