.

Уникатен Ѓердан Стакло Cabochon Сребро Бронза Синџир Ѓердан Црна Мачка Слика Гроздобер Pendant Ѓердан За Жени

Уникатен Ѓердан Стакло Cabochon Сребро Бронза Синџир Ѓердан Црна Мачка Слика Гроздобер Pendant Ѓердан За Жени

47.04
DEN 36.00 -23 %

Износ
Това е достапна


JA0021574
Спецификација :
Бренд нови
Главен Материјал : Алуминиумски + Стаклениот
Боја : сребро , како слика покажува
Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели
Пакет се вклучени :
1pc x pendant ѓердан
Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Повеќе информации

Pendant Големина:
прибл. 25mm
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Shellhard
Број На Модел На:
Симпатична Мачка Стакло Приврзоци Ѓердан
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Други
Функција:
Други