.

Природни зелени џаспер brooch S925 сребро Природни скапоцен камен brooch Pendant луксузен опашот на жените две носи партија парична казна накит

Природни зелени џаспер brooch S925 сребро Природни скапоцен камен brooch Pendant луксузен опашот на жените

5280.00
DEN 4435.00 -16 %

Износ
Това е достапна


Природни зелени џаспер brooch S925 сребро Природни скапоцен камен brooch Pendant луксузен опашот на жените две носи партија парична казна накит
Природни бои скапоцен камен се различни, сите ние сме вештачка мозаик, па вистинските природни турмалин pendant боја аранжман и сликата не е сосема идентични,Ние се случајни пратката. Се надевам дека ќе можат да го разберат нас добро,ви благодарам!
Answer : ___________________________ Note : $ 110 е цената на еден pendant (brooch).
Главната скапоцен камен : природни џаспер , камен Големина : 8p4*8 mm
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Pendant (brooch) големина : за 55мм*35mm
Ние ќе ви даде 925 сребрен ѓердан како подарок за да одговара на pendant.
Постојат 40cm и 45см на должината, ве молиме да ни кажете кои должина ви се допаѓа.
Инаку ние ќе default за да ја испратите 45см должина.
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .

Повеќе информации

Гем Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Партија
Сертификат Број:
SC
Бренд Име:
URORU
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
џаспер
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Certificate Type:
ЦВА
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Број На Модел На:
dz1016
боја:
Зелена
Главната Скапоцен Камен:
природни џаспер
Метал Тип:
925 Sterling silver
Страна Камен:
цирконот