.

5PK Оштетени КАНОН 550 551 мастило Компатибилен кертриџ за PIXMA IP7250 MG5450 MG5550 MG5650 MG6350 MG7550 MX725 MX920 MX925

5PK Оштетени КАНОН 550 551 мастило Компатибилен кертриџ за PIXMA IP7250 MG5450 MG5550 MG5650 MG6350 MG7550

666.72
DEN 600.00 -10 %

Износ
Това е достапна


compatibel за
боја
Количина
Капацитет
PGI-550
Црна
1
28ml
CLI-551
Фото Црна
1
15ml
CLI-551
Синозелена
1
15ml
CLI-551
Магента
1
15ml
CLI-551
Жолта
1
15ml
Компатибилен canon PGI-550 CLI-551printer Модел
PIXMA MX725 MX925 MG5450 MG5550 MG6350 IP7250 Испорака :
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата.
2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 3 дневна; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Повратни информации :
1.Ние зависи од нашите клиенти satisifaction да се успее.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации.
3.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашиот coroperation.
Гаранција :
* 5 години фабрика историја
* Висок квалитет, 3 пати КК тестирање пред екс-фабрика
* Одговорни и внимателен по-продажба на услуги
* 100% гарантира и 1 : 1 за замена на неисправни стоки
* Конкурентни цени, за поголема количина цените се consultable
* Брза испорака

Повеќе информации

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Y,Светло Црна,К
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
PGI 550 CLI 55
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Функција:
Компатибилен
боја:
Црна,Фото, Црна,Цијан,Магента,Жолта
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
Број На Модел На:
pgi-550 cli-551
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Сертификати:
MG5550 MG6450 MG5650 MG6650 IX6850 MX725 MX925