.

Нови 50 парчиња Преносни Професионални Усна Четка Козметички Сочинуваат Убавина Алатка Четки трговија на големо WD2

Нови 50 парчиња Преносни Професионални Усна Четка Козметички Сочинуваат Убавина Алатка Четки трговија на големо

86.40
DEN 67.00 -22 %

Износ
Това е достапна


Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Погоден за Салон и за домашна употреба
идеален за кармин&Усна сјај стави на апликацијата.
Тенок се Справи со flocked совет на кармин.
Flocked главата,полипропилен се справи.
Лесен за носење и употреба.
Comfoetable површината.
Волна Материјал : Влакна
Боја : Црна/Бела
Должина : 9cm/3.54"
Пакет се вклучени :
50× Еднократна Четка Усна Сјај

Повеќе информации

Тип На Објект:
Шминка Четка
Бренд Име:
MAANGE
Материјал:
животната средина пластика
Количина:
1
Големина:
1 piece
Рачка Материјал:
Пластични
Четка Материјал:
Најлон,Синтетички Влакна
Се Користи Со:
усна
Број На Модел На:
усна четка