.

Бебе девојки Цртан филм Хулахопки 0-3T Момчиња Бебе Хулахопки Краток Памук Деца Пролет Pantyhose Девојка деца infantil детски Чорапи

Бебе девојки Цртан филм Хулахопки 0-3T Момчиња Бебе Хулахопки Краток Памук Деца Пролет Pantyhose Девојка деца

220.32
DEN 154.00 -30 %

Износ
Това е достапна


Бебе девојки Цртан филм Хулахопки 0-3 T Момчиња Бебе Хулахопки Краток Памук Деца Пролет Pantyhose Девојка деца infantil за Деца Детска Облека чорапи висок квалитет евтини работи
Памук стоки Tongwa
Есен И Зима Нови производи
Јужна Кореја ми пукна став цртан филм за деца чорапи
Материјал : памук, Големина : за 0-1 носители години, за 1-2 години, за 2-3 години
0-1year хулахопки должина околу 37cm,нога должина околу 8cm
1-2year хулахопки должина околу 45см ,нога должина околу 10cm 2-3year хулахопки должина околу 50cm,нога должина околу 12cm
Пакување : еден hardcover
Боја референца опција етикета, се во вид на снимање

Повеќе информации

Големина:
0 to 1year, 1 to 2year, 2 to 3year
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Бренд Име:
beikinyuans
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Децата чорапи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Децата чорапи категорија:
pantyhose
Tongwa процес:
Жакард
Детето чорапи функција:
Абсорбента, Deodorant, Дише
цевка висина:
Панталони
Дебелина:
Медиум
Шема:
Цртан филм
соодветни сезона:
Пролет, есен, зима, пролет, есен
елемент:
Цртан филм, симпатична, приливите опсег
Главната ткаенина состојка содржина:
75 (%) Памук
Големина на детето чорапи:
За 0-1 носители години, за 1-2 години, за 2-3 години