.

Нов тип 3.0 X хируршки loupes за стоматолози и хирург оптички очила бесплатен превозот-1set

Нов тип 3.0 X хируршки loupes за стоматолози и хирург оптички очила бесплатен превозот-1set

DEN 8112.00

Износ
Това е достапна


Нов тип 3.0 X хируршки loupes за стоматолози и хирург оптички очила бесплатен превозот-1set
работното растојание : 360~460mm
тежина : 46g
поле на гледање : 90mm
рамка : Метална рамка
агол на гледање : Прилагодлив
ние сме производител на медицински светилки , Било медицински светилки или светилки можете да ме прашуваат за цена,ние може да ви даде најдобра цена за вашата добра количина ,само оставете порака до мене на aliexpress :
whatsapp & skype ID број : +8618979105197(Eric)
Пратката&Плаќање
· Ве молиме да обрнете внимателно и веднаш пред аукцијата завршува.
И, исто така,имајте на ум објектот е спецификација пред да нарачате.
Ние препорачуваме онлајн плаќање, исто така, ја прифати Запад Унија, T/T,L/C,за други исплати ве молиме контактирајте со нас.
Со DHL/ФЕДЕКС, испорака обично трае 7-10 работни дена, точно време на испорака зависи од државата во која што се испорачуваат на
Со ЕМС, нормално земе 12-15 работни денови за испорака, ако е оддалечена област или царинење причина, тоа ќе биде малку подолг
СИТЕ предмети што имаат бесплатен превозот
Даноци И Давачки
Различни земји имаат различни царинска политика, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз оданочувањето итн., тоа е на купувачот одговорност
Повратни информации
Како тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди на повратните информации, ви Благодариме!
Ако не сте задоволни со купување или искуство со сите средства, ве молиме да бидат слободни да контакт. Тоа е навистина нашата
задоволство да ви ја покаже нашата кралската доверба и одговорност и поддршка за вас - нашите вредни клиентите. Сигурен сум дека сите
работите може да се реши со добра комуникација. Ви благодариме повторно!
Со Почит : Nan Chang Светлина Технологија За Експлоатација Co,Ltd !

Повеќе информации

Тип На Објект:
Светилка Основи
Карактеристики:
Loupes
Број На Модел На:
3.0 X
Гаранција:
1
сертификација:
CE
Тип:
3.0 x-Р
работни distacne:
360-460mm
Тежина:
46g
поле на поглед:
90mm
Рамка:
Метална рамка
агол на гледање:
прилагодлив