.

Бесплатен Превозот 1.0 мм ПВЦ 1.5 м Надувување Балон Фудбалска Топка Zorb Топката Меур Фудбал Човечка Големина Хрчак Топката Браник Топка

Бесплатен Превозот 1.0 мм ПВЦ 1.5 м Надувување Балон Фудбалска Топка Zorb Топката Меур Фудбал Човечка Големина

9360.00
DEN 8892.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Е пумпа (воздушен компресор)се вклучени?
A : Не се вклучени,ако е потребно,ве молиме да го купите дополнително,ве молиме кликнете на компресорот да се купи.Употребата на производи треба да бидат проверени пред печат е здрава,и се справи со рака безбедно.
Дали е можно да се печати ништо на топки?
A : Можете да притиснете броеви и свој лого за слободни.Луѓето withe срцеви заболувања,висок крвен притисок,и слабите институции имале подобро не се игра.Надувување балон фудбалска топка бара никакви остри објекти во областа.Поројниот дожд,три или повеќе силни ветрови и не треба да се користи.Повеќе детали,ве молиме contack нас за да ви помогнеме.Ве молиме confire ќе се стави на точни и comlete превозот адреса .
Увозни давачки,даноци и давачки?
А : ве Молиме обрнете attenttion дека увозните давачки,даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест.Царински давачки или даноци на купувачот resposibility за сите огласи.
Колку време е време на испорака?
О : ќе добиете вашите производи, во рок од 2 недели по плаќање.Забрането е да се носат копчиња,мобилен телефон,glassde и додатоци да се игра остар.Стандард на превозот превозникот е DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,тоа ќе трае 5-7 buiness дена да испорача.
Како да се платат?
А : во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Mastercard,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.5 м дијаметар за возрасни,ако сакате да се купи други големини,ве молиме кликнете на линкот подолу.
Бесплатен Превозот 1.Вие сте resposible за дополнителна наплата, ако пакет вратени бидејќи од грижите адреса.5 м Надувување Балон Фудбалска Топка Zorb Топката Меур Фудбал Човечка Големина Хрчак Топката Браник Топка
Добредојдовте на нашата продавница.Можете да изберете помеѓу 6 различни бои,јасно,црвена,сина,жолта,зелена.Ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава ако имате било какви сомнежи.Треба да се игра назад на рака,го држете се справи.Ве молиме оставете порака за кои бои би сакале да кога ќе го поставите цел.Децата треба да имаат родителска грижа при играње.

Повеќе информации

Пол:
Унисекс
Тип:
zorb топка
Број На Модел На:
браник фудбал-101
Дијаметар:
1.5 м
Карактеристики:
Гумени
Предупредување:
Не допирајте остри работи
Бар-кодот:
No
Пластични Тип:
ПВЦ
Бренд Име:
HIBADOU
Возраст Опсег:
Grownups
сертификација:
CE
Материјал:
Пластични