.

2017 Нови Пристигнување Гроздобер Антички ТАТО Резба Graved Дизајн Кварц Празен Џеб Види Бронза Мажите Pappy Таткото на Татко ми Роденден Подарок

2017 Нови Пристигнување Гроздобер Антички ТАТО Резба Graved Дизајн Кварц Празен Џеб Види Бронза Мажите Pappy

206.40
DEN 165.00 -20 %

Износ
Това е достапна


Карактеристики На Производот :
Види Движење : Кварц
Види Синџир&Случај Материјал : Метал
Види Дијаметар : За 4.8 cm
Види Дебелина : Околу 1.5 cm
Вкупната Должина на Синџирот : За 80см
Пакет Содржина :
1 x Види
1 x Синџир

Повеќе информации

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Бренд Име:
YISUYA
Dial Дијаметар:
0.048 m
Функција:
Гроздобер
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Движење:
Кварц
Рамки Функција:
Стационарни
Рамки Материјал Тип:
Легура
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Број На Модел На:
P05
Dial Екранот:
Аналогни
Состојба:
Нов со ознаки
Пол:
Унисекс