.

2017 Австриската Кристал Накит Сетови За Жените Мода Накит & Jewerly Сребро И Злато Боја Булчински Свадба Накит Сетови

2017 Австриската Кристал Накит Сетови За Жените Мода Накит & Jewerly Сребро И Злато Боја Булчински Свадба Накит

36.48
DEN 33.00 -10 %

Износ
Това е достапна


[xlmodel]-[производи]-[25763]
[xlmodel]-[производи]-[25763]
[xlmodel]-[производи]-[25763]
[xlmodel]-[custom]-[25759]
Не мин цел ! Можете да нарачате 1pcs !
Цел
Цел >$10,Слободни Кина Пост воздух mail .
Цел >$150 ,Слободни EMS/UPS/FEDEX/DHL/ТНТ...
5 Stars ќе добиете подарок и 5% вашата следна цел !
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[25761]
1. Прашање : што е вашиот Minimun цел ?
Мин.нарачката е 8 обезбеди бесплатен превозот од кина пост на сите земја;
Откако ќе брод, да обезбеди следење на број ,ќе чини околу 15-35 дена за да стигне до вас.
Ако ви се купат помалку од 8 ние ќе ја додадете 1.49$ како превозот цена на вашата нарачка.
2. Прашање : како може да ви обезбеди мене експрес испорака?
Кога цел повеќе од 180 долари, ве молиме изберете "кина пост" бесплатен превозот прво, плаќаат директно.
Откако ќе се плати, ние ќе го промени за да испратите за вас од страна на FEDEX, UPS-от, DHL,или ЕМС,само да се земе 7-15 дена за да стигне до вас, откако ние брод.
3. Прашање : дали ќе се обезбеди намалувањето на превозот?
Ние обезбедуваме пад на превозот, може да се испрати на производи за вашите клиенти директно.
4.Прашање : дали треба да плаќаат дополнителен данок?
Ние ќе се прогласи парцела како подарок и многу мала вредност , така што нема потреба да се плаќа данок или само помал данок.
5. Прашање : Може да ви обезбеди повеќе попуст ?
Цената на нашата веб страница се финалната цена, повеќето од нив речиси најевтиниот на aliexpress.
Ве молиме да не?т прашајте нè за повеќе попуст, ќе нема одговор и не?т обезбедуваат екстра попуст.
6. Прашање : Дали сите тие се во акции, може да се плати?
Во нормални, сите наши производи се во парк, па можете да нарачате и да плаќаат директно.
Но некое време,ако можеме да се сретнеме со некој нема акции, ние ќе ве известиме пред ние брод, а потоа можете да направите промена или наплата.
7. Прашање : Што е обработка на време?
Откако ќе се плати, ние ќе започне на процесот на нарачка и да се обиде да испрати за вас во рок од 1-3 дена.
Некои големи цел може да ве чини некои повеќе денови, се надеваме на вашето разбирање!
8. Прашање : Ако на производи оштетени или пратката изгубени, она што можам да направам?
Не грижете се,ако постојат било кој квалитет на проблем или оштетени производи,или ако парцели изгубиле,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе рефундирање на или препратете за вас.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
RONGBIN
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Повод:
Ангажирање
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
остава обетки
Стил:
Корејски Стил
Материјал:
Легури, смола
моделирање:
Срце Облик
Пакување:
Независно од пакување
Прилики:
Ангажирање Годишнината Свадба Подароци
Место на Потекло:
Жеџијанг Yiwu