.

4Pcs/Многу 7.5 cm x 4.5 м Само Лепило Еластична Nonwoven Сплотена Завој Adherent Заврши Бела Лента за околу Рака

4Pcs/Многу 7.5 cm x 4.5 м Само Лепило Еластична Nonwoven Сплотена Завој Adherent Заврши Бела Лента за околу

576.00
DEN 490.00 -15 %

Износ
Това е достапна


4 Pcs само лепило nonwoven завој ќе добиете.
Функција 1.Nowoven материјал ,Удобно и мека 2.Одлична лесно да се солза од рака ,дури и деца . 3.Високо надградливоста 4.Високо водоотпорен,дише 5.Различни бои за да се изберат Соодветни 1.Може да се користи за прст 2.Може да се користи за рака 3.Може да се користи за глуждот 4.Може да се користи за заеднички 5.Може да се користи за различни делови на човечкото тело 100% точната големина 100% обезбедување на квалитет 100% во акции и испорака брзо Слики;

Повеќе информации

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Број На Модел На:
SU-AEWFB7.5-6*4
Бренд Име:
Elysaid
Ефект:
Коска Нега
Материјал:
Не-плетени
Име на производ:
Nonwoven Завој
Тип:
Спорт/Отворено/Хируршки Материјали
Својства :
Медицински Материјали & Додатоци
Функција:
Breatheable, само лепило и лесно солза
Употреба:
Козметички, заштита и третман
Примена:
Спорт/медицински/миленичиња
Материјал:
95% не-плетени+5% spandex
Големина:
75mm*4.5 м
клучни зборови:
Кампување лов додаток
сертификација:
CE/ФДУ/ISO