.

KH-103-2CL AC220V 5A DIP8 KOINO РЕЛЕ KUN ОБЕСЕНИ 2 Од C со LED,Нови и оригинални 10pcs/многу

KH-103-2CL AC220V 5A DIP8 KOINO РЕЛЕ KUN ОБЕСЕНИ 2 Од C со LED,Нови и оригинални 10pcs/многу

DEN 2397.60

Износ
Това е достапна


KH-103-2 CL AC220 V 5 A DIP8 KOINO РЕЛЕ KUN ОБЕСЕНИ 2 Од C со LED,Нови и оригинални
CN1002114603 Банкарски Трансфер/Pay Pal/ L/C 1. Стоките ќе бидат испорака во рок од 1-3 работа дена по исплата потврди. 2. DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS се прифатени.DHL се предлага поради тоа е најефтин и најбрз во кина. Pls љубезно ве молиме да ни кажете што oneyou сакаат. 3. Било несреќи, одложувања или за други состојби поврзани со превозот на компанијата не се на нашата должност. 4. Секој увоз надоместоци или давачки за купувачот е должност.

Повеќе информации

Заштита На Функција:
Епоксидна
Теорија:
Електромагнетни Штафета
Број На Модел На:
KH-103-2CL AC220V
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
Големина:
Subminiature