.

CSHD42-2 1mX50m вода трансфер печатење филм дизајн моделот хидрографски филм трансфер

CSHD42-2 1mX50m вода трансфер печатење филм дизајн моделот хидрографски филм трансфер

6000.00
DEN 5520.00 -8 %

Износ
Това е достапна


Можете да стигнат до мене преку E-mail , Трговија менаџер( cn1511551968 ) и Skype( Eternallycai. Сега, ние го прифаќаме тоа!
Исто така, имаме некоја онлајн продавница, можете да кликнете овде за да ја посетите нашата онлајн продавница е да се направи купување онлајн!
П5. За повеќето делови, ако
објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни
повратните информации од клиентите во целиот свет. Како за вашиот бесплатни примероци?
Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производители во Кина копното, ние сме во можност да ви послужи нашите бесплатни примероци за испитот! И листови
и ролни се достапни!
·А4 големина : 5sheets на едно време во слободни. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн
слика во . Дали имате MOQ?
Да, за сите нарачки во странство,MOQ е 50 метар Квадратен или 3 ролни од квантитетот. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Обрасци
Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан Филм,
Член На Кралското Семејство Шема,Метал Предности
1. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел. Тоа не зависи само од вашата цел количина, но исто така ставката што сте ја резервирале.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени обрасци,
некои модели достапни само од нашата компанија. Може ли да се добие вашиот примероци на локално ниво?
Да, можете да поседувате нашите примероци на локално ниво, може да ни e-mail на вашиот простор, тогаш ние ќе ја извести каде и кој може да се јавите за да се добие примероци.
Како и за најголемиот дел, што се користи палета пакување за вашата нарачка. Филмови може да се применува на сите видови на супстрати
вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика и метал.
Во Кина копното, неколку фабрики прифати онлајн плаќање, но прифати T/T или L/C такви традиционалните методи за плаќање само.
Pls кликнете тука за да го најдете нашето големо пакување решение.
големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во вашата област, контактирајте го нашиот продажен да знаат повеќе. Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена)
4.
Можете да кликнете овде за да дознаете повеќе за нашата ОЕМ пакување услуга.CSHD42-2 1m X50m вода трансфер печатење филм дизајн моделот хидрографски филм трансфер
Примена
Декорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards да
мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,
Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл .

Повеќе информации

Бренд Име:
TSAUTOP
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Должина:
50M
Широк:
1m
Тежина:
5KG
Пакување големина:
110cm*25cm*20cm
is_customized:
Yes