.

Автомобил заклучување на Вратата заштитна маска За Toyota RAV4 2013 2014 Camry 2012 Vios 2005 2006 Хонда Договор ОДГОВАРА ГРАД CRV ГРАЃАНСКИ vezel автомобили

Автомобил заклучување на Вратата заштитна маска За Toyota RAV4 2013 2014 Camry 2012 Vios 2005 2006 Хонда Договор

53.28
DEN 49.00 -8 %

Износ
Това е достапна


1.лесно да се инсталира
2.Изработени од полипропилен
3. пакет : 4pcs по поставување
4. Големина : 6.9*5.3
5. За да се спречи заклучување на вратата рѓа, декорирање и beautifying
6. За Toyota RAV4 2013 2014 Camry 2012 Vios 2005 2006 Хонда Договор ОДГОВАРА ГРАД CRV ГРАЃАНСКИ vezel
Функција : 1.Совршена декорација за вашиот прекрасен автомобил. 2. Hight квалитет, боја нема да се промени во 1year. 3.Намалување на бучава и вибрации при затворање на врата 4.Заштита на вашата врата Напаѓач од ' рѓа 5.Вбризгување-украсениот термопластични обезбедува супериорни сила и издржливост 6. Лесно да се инсталира . 7. Професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
Повратни информации
Би можеле да ни дадете добар фидбек и Целосна 5 ѕвезди за опис,превозот,комуникација ако не сте задоволни.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас одеднаш,ние ќе ви одговори што е можно поскоро откако ќе ја прочитате.
Ако стварта е оштетена,скршени и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа.

Повеќе информации

Материјал:
pp
Бренд Име:
muchkey
Број На Модел На:
СЕКРЕТАР-BT01
Автомобил заклучување на Вратата заштитна маска:
автомобил-стил
автомобил додатоци:
автомобил вратата заштитник
Автомобил Заклучување На Вратата Декорација Маска :
Автомобил Опфаќа Вратата Затка Заштита Маска
Производи име:
Автомобил Врата Заклучување На Капак
боја:
Црна
Карактеристики:
Водоотпорен и Rustproof
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC/ISO9001
Авто Дел:
Автомобил Врата Заклучување На Капак
поставување заклучување на вратата:
маска за заклучување
автомобил додатоци:
Автомобил Стил